Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır ?

Geçmişten günümüze kadar uzanan bir tarihi olan büyüyü pek çok kişi farklı amaçlar için yaptırmaktadır. Çok fazla büyü çeşidi de bulunmaktadır. Bunlardan biri de aşk büyüsü olup, kişinin sevdiği adama ya da sevdiği kadına kavuşmak için yaptırdığı büyüdür. Genellikle insanlar sevdikleri kişi onlara aynı duygularla cevap vermediklerinde böyle bir yöntem kullanmaktadırlar. Aşk büyüsü ile pek çok kişi sevdiği adama ya da kadına kavuşmuş hatta evlenmiştir. Bu büyü etkisi uzun süren ve çabuk tesir eden bir büyü olduğundan çok fazla tercih edilmektedir. Bu büyüyü yaptıran kişiler kısa zamanda sevdiklerine kavuşacaklardır.

Aşk büyüsü yaptırmak için bir medyuma gittiğinizde sizden sevdiğiniz kişiye ait bir eşya isteyeceklerdir. Ya da kişinin bir resmini, saç telini yani kişiye ait bir şeyler üzerine bu büyünün yapılması gerekmektedir. Bu şekilde yapılan büyü kişiye daha çabuk tesir edecektir. Aşk büyüsü isteğe bağlı olarak muskaya da yazılmaktadır. Bu şekilde daha kısa zamanda ve daha uzun süreli bir büyü yaptırmış olacaksınız. Bu şekilde muskaya yazılmış büyüyü kişinin evinde onun ulaşamayacağı ve göremeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Eğer muska bir şekilde birinin eline geçer ya da açılırsa sonuçları çok kötü olabilir ve büyü de bozulmuş kişide bu muskanın tesirinden çıkmış olacaktır. Bu yüzden çok dikkatli bir şekilde muskayı muhafaza etmelisiniz. Muskayı dolap üstlerine ya da kapı kirişlerine, yastık yorgan içlerine saklayabilirsiniz. Bu şekilde kişi sürekli evde olduğundan bu büyünün tesirinde kalacaktır.

Bu aşk büyüsü yaptıran kişi sevdiği kişiyi kendine cinlerle bağlamış olacaktır. Aşk büyüsü ile sevdiğiniz kişiye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.  Bu şekilde uzun süre sevdiğiniz kişi ile mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Ayrıca bu büyünün etkisi azalmaya başladığında tekrar yeniden bir büyü yaptırmanız gerekecektir. Büyünün süresi ömür boyu sürmemektedir. Eğer büyünün tesiri geçerse kişi anında sizden soğuyup vazgeçecektir. Bu yüzden sürekli tesiri geçmeye başlayan büyüyü yeniletmeniz gerekecektir. Bu şekilde sevdiğiniz adamı ya da kadını sürekli yanınıza tutabilmeniz mümkündür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*