Cin çarpması

Cin musallatı yazısında cinlerin varlığını ve insanlara musallat olmaları için herhangi özel bir sebebe ihtiyaçları olmadığını anlatmıştım. Yapıları gereği cinler âlemi içindeki varlıklar daha azgın varlıklardır. Şeytani cinler, azılı cinler, kötü cinler gibi isimlerle adlandırılırlar.

Bunlar insanlara zarar veriler demiştik. Genelde zarar verirlerken pek cinleri görme veya cinleri duyma olmaz. Çünkü göz ve kulak yapımız cinleri görmeye ve duymaya yetecek kadar gelişmiş bir yapıya sahip değildir. Çok ağır olmayıp biraz hafif olan cin tasallutları varlıklarını pek hissettirmezler. Bazı ufak tefek sorunlar dışında gözle görülür bir sıkıntı vermedikleri için, cinli hasta tedavisini yaptırmaz. Çünkü hasta olduğunu bilmez. Cin çarpması nedir derseniz cin musallatlarının şiddetli ve çok kısa süre içerisinde ağır belirtilerle insana verdiği zararlardır. Bu zararlar çok kısa zamanda aniden ve ağır bir şekilde olduğu için cin çarpması denir.

Cin musallatı durumuna bazen uğrama derler. Fakat bu daha şiddetli olduğu için, çarpma fiili olayın şiddetini ve kötülüğünü anlatmak için gerçekten uygun bir kelimedir. Uğrama dediğimiz vakalara göre daha titiz bir çalışma yapılması gerekir. Cinli hasta tedavisi yapıldıktan sonra, cinlerden korunma yapılması da çok önemlidir.

Bazen üzerlerine basabiliriz, sofralarını dağıtabiliriz, en basiti balkonu sularken üstlerine su serpersiniz, ayetleri esmaları duaları yüksek sayıda veya hatalı-yanlış okursunuz, çalıştığınız yerde vardır, evinizde vardır, eşinizde dostunuzda ananızda babanızda vardır size atlama yapar, tuvalete besmelesiz girersiniz ve daha sayılamayacak kadar çok sebepten musallat olurlar. İnsanlar arasında sıkça kullanılan tabiriyle 3 harfli musallatı olur. 3 harfliler musallatı şiddetli ve ani olunca 3 harfliler çarpması olur. Çözüm yine Medyum Diva dedir. Cin çarpması tedavisi, 3 harflilerden kurtulma ve korunma için arayınız. Sizleri de 3 harflilerden kurtaralım yani cin çarpmasın kurtaralım ve 3 harflilerden, cinlerden korunma yapalım.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Medyum Diva : 0541 262 76 72

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*