Doğru Medyum

Geçmişten günümüze kadar gelen medyumluk, fal bakmak ve büyü yaptırmak isteyen kişilere cinler ile iş birliği yaparak belirli ücretler talep eden kişidir. Medyumlar bir ya da daha fazla cinleri kullanarak sizlerin hayatı hakkında her şeyi öğrenebilirler. Bu şekilde de geleceğiniz ile ilgili bolca tahminde bulunurlar. Aslında medyumlar tamamen cinler sayesinde sizlere fal bakıp yorum yaparlar. Cinler sizlerin özel alanlarınıza girerek sizleri gün içerisinde izler ne yaptığınızı kimlerle olduğunuzu bilirler. Buna göre de medyumlar geleceğiniz ile ilgili olması ihtimal şeyleri sizlere söylerler. Medyum gene büyü yaparken de cinleri kullanmaktadırlar.

Büyü yaptırmak isteyen kişiler medyumlara gittiklerinde kime ve ne büyüsü yaptıracaklar ise cinlerle ile irtibata giren büyücü cinleri kullanarak büyü yapmaktadır. Diyelim ki çiftleri ayırma büyüsü yaptıracaksınız. Bunun için sevdiğiniz adamın ya da kadının bir eşyası üzerine büyü yapılır. Ya da muskaya yazılır bu sayede cinler o kişinin sürekli yanın olarak ona vesvese verirler.  Bu şekilde cinler o kişiyi karşısındaki kişiden soğutarak size bağlanmasını sağlarlar. Artık kişi cinler sayesinde karşısındaki kişiyi farklı görmektedir ve giderek o kişiye karşı davranışları değişir ve kişiden nefret etmeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Yani medyum cinlerle iş birliği yaparak sizlere istediğiniz kişi için istediğiniz büyüyü yapmaktadırlar.

aşk muskası

Medyumların kimisi sizlerden bu işlemler için bir ücret talep etmezken kimisi de yüksek miktarlarda ücretler talep etmektedir. Medyum genellikle altıncı hissi kuvvetli olan insanlardır. Kimisi de sadece altıncı hissi ile sizlere fal bakmakta ve gelecek ile ilgili yorum yapmaktadırlar. Medyum kadın erkek fark etmeksizin genellikle cinlerle irtibata girerek fal bakarlar, hatta kendi hizmetine bir cin kabilesi atayanlar bile bulanmaktadır. Bu cin sayısı ne kadar çok olursa o kadar çok büyü tesirli olacaktır. Genellikle bu yüzden medyumlar bir cin yerine bir cin kabilesini kullanarak büyü yapmaktadırlar. Fakat bu büyü için cinlere bir şey bağışlamanız gerekmektedir. Bu da genellikle büyü yaptıracağınız kişinin bir kıyafeti ya da bir eşyası, saç teli olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*