Yıldızname ile gelecekten haber verme

Öncelikle gelecekle ilgili haberlere itibar küfre götürebilir. Bu sebeple yıldıznamedeki veya çeşitli tefaül tarot fal ve benzerlerindeki haberlere aldırış etmeyin. Çünkü Allah c.c. bütün insanların hayatını 12 kısma ayırmamıştır. Yıldızname bakımıyla gelecekten verilecek olan haberlere itibar edilmemesi gerektiğine dair makalami buradan okuyunuz.

Bunlarla birlikte pek çok konuda yıldızname olsun ebcedle bakımlarda olsun, ister geçmişe ister geleceğe yönelik olsun rahatlıkla yanıldığını defalarca gözlerime gördüm. Boşanan çiftlerin yıldıznamesine baktırın medyum yada hoca geçinenlere boşandıklarını söylemeyin, ömür boyu iyi mutlu ve rahat yaşayacaklarını, o işin olacağını söylenmesi gibi bir garip saçma ve komik bir ifadeler sunulacağından emin olabilirsiniz.

İnanmıyorsanız birkaç hoca yada medyum numarasını arayın boşanmış iki kişi için ömürlerinin mutlu geçeceğine dair iyi haberlerini alın. Geleceği Azze ve celle, Allah c.c tan başkası bilemez. her şeyi bilen Allah c.c. istediği kuluna dilediği kadarını bildirebilir. Şüphesiz ki; bund O’na bir sınır yoktur. Gerek rüya yoluyla gerekse ilham yoluyla gerekse başka yollarla dilediği kuluna dilediği kadar gelecekten yada bilinmeyenden haberdar edebilir. Bunların bir kısmı yıldıznamede yüzeysel olarak belirtilebilir. Yıldıznameye baktığınız zaman, hemen hemen her konuda 3 evlilik yapar yada 2 kere evlenebilir, veya 5 tane çocuğu olabilir der.

Fakat hiçbirinde bu burçtakiler evlenmeden ölür, yada bunların çocukları olmaz gibi yazmaz. Çevrenize baktığınız zaman evlenemeden ölmüş olan veya hiç çocuğu olmayan birçok kişi görürsünüz. Fakat yıldıznamesine baksanız öyle bir şey göremezsiniz. Bunlarda çok basit olarak yıldıznamelere çok fazla itibar edilmemesi gerektiğini gösterir.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Medyum Diva : 0541 262 76 72

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*